Stary Folwark

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 000 000 PLN
Powierzchnia działki
11 255 m2
Numer oferty
4227/4300/OGS
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

***WIGIERSKI PARK NARODOWY***Budynek gospodarczy***Dom na zgłoszenie***Las***MIEJSCE Z POTENCJAŁEM!!!***

Przedmiotem oferty jest działka rolno-budowlana. Nieruchomość znajduje się w malowniczej miejscowości Stary Folwark na Podlasiu. Jest to obszar należący do Parku Wigierskiego.
Działka posiada plan zagospodarowania więc jeśli komuś się marzy wybudowanie pensjonatu spokojnej starości czy też wzniesienie wymarzonego domu, to dzięki występującej tu aurze i lokalizacji jest to miejsce nad którym na pewno warto się zastanowić.Grunt w miarę płaski, w kształcie prostokątu. Ziemia jest prowadzona w kierunku permakultury, co w tej chwili stanowi bardzo ważną cechę w prowadzeniu tam agroturystyki. Pasjonaci z tego środowiska z całego kraju i spoza chętnie spędzają tam czas na nauce tej ciekawej, nowej oraz korzystnej drogi uprawy, nie naruszając dzieła matki natury.
Na działce wybudowany jest budynek gospodarczy oraz drewniany dom 65 m2 / dom na zgłoszenie.

Opis:
Powierzchnia: 11255 m2
Grunt płaski. Część zalesiona, część wykarczowana.
Media: woda, prąd oraz kanalizacja bezpośrednio na działce
Dojazd drogą asfaltową, 10 km od miasta Suwałki oraz 15 km od miasta Sejny.

W dzisiejszych czasach warto zainwestować lokatę w nieruchomości, które chętnie są odwiedzane przez turystów. Stary Folwark- Podlasie na pewno zalicza się do najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce.. Może warto zainwestować już w coś co w tej chwili przynosi całoroczny dochód.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację tej nieruchomości!!!

***POLECAMY***

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Szkoła, Jezioro, Sklep, Las, Plac zabaw, Przedszkole, Restauracja, Bar, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Sabina Lis

Sabina Lis

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
s.lis@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).