Augustów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
330 000 PLN
Numer oferty
7725/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Cegła
Powierzchnia działki
1 670 m2
Rok budowy
1950
Stan budynku
Do rozbiórki
Typ domu
Wolnostojący

Opis nieruchomości

Dobry Dom ma zaszczyt przedstawić Państwu nieruchomość z potencjałem!
Stare siedlisko, które można bez problemu zaadoptować do własnych potrzeb bądź wyburzyć i postawić zupełnie nowe budynki na starych fundamentach, co znacznie skraca czas budowy.

Nieruchomość obecnie nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i to właśnie Ty możesz mieć wpływ na to co w takim planie ma się znajdować.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 35mx43m jest już uzbrojona w prąd. Na działce znajduje się budynek mieszkalny o powierzchni ok. 95m2 oraz fundamenty po budynku gospodarczym o wymiarach 12mx55.

Do siedliska prowadzi droga wewnętrzna o długości ok 50m, która łączy się bezpośrednio z droga krajową nr 61 prowadzącą do Warszawy.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Jezioro, Centrum handlowe, Bar

Mapa

Kontakt

Paulina Jatkowska

Paulina Jatkowska

Dyrektor oddziału - Suwałki

Telefon:
534 073 685
E-mail:
p.jatkowska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).