Narewka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
99 000 PLN
Numer oferty
6002/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
4 200 m2
Powierzchnia użytkowa
60 m2
Rok budowy
1952
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do odświeżenia
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Piec węglowy/drewno
Rodzaj ogrzewania
Piec
Typ okien
Drewniane (stary typ)

Opis nieruchomości

*** KLIMAT I MAGIA PODLASKIEJ WSI *** PIĘKNA OKOLICA *** NA CO DZIEŃ LUB NA ZASŁUŻONY ODPOCZYNEK *** DOM NA WSI W CICHEJ OKOLICY *** GMINA NAREWKA ***

Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu wolno stojącego, położonego 6 km od miejscowości Narewka. Dom zlokalizowany w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Bardzo dobry dojazd.

Działka ładnie zadbana o powierzchni ok 4200 m2.

Na działce znajduje się:

- duża, solidna stodoła.
- budynek gospodarczy.

Budynek mieszkalny z drewna w dobrym stanie, ściany drewniane z bali, oszalowane.Pokrycie dachu – eternit. Okna drewniane.
Istnieje możliwość zaadoptowaniu strychu na część mieszkalną.

Media: prąd, woda, szambo.

"Jest to typowa podlaska wieś, otoczona pięknymi krajobrazami pól i łąk. Oddalona od hałaśliwych tras komunikacyjnych a położona w bliskości lasu, miejscowość ta daje możliwość zachłyśnięcia się pięknem wiejskich widoków, posłuchania śpiewu ptaków i zrelaksowania się na łonie natury". Czyste powietrze w okolicy, wolne od zanieczyszczeń.

Zapraszamy !

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).