Krasnopol

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
390 000 PLN
Numer oferty
7561/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Pustak
Rok budowy
1970
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania
Inne, Inne
Typ okien
PCV, PCV

Opis nieruchomości

***DOM DO ZAMIESZKANIA***BUDYNEK GOSPODARCZY***DUŻA DZIAŁKA 1,07 HEKTARA******KRASNOPOL***

***OKAZJA***

Przedstawiamy ofertę siedliska z wielkim potencjałem. Miejscowość znana dla większości miłośników Suwalszczyzny.
KRASNOPOL to malownicza wieś, gdzie każda zapracowana dusza znajdzie tu odskocznie od codziennej gonitwy dnia. Okolica ma wiele do zaoferowania!!! Jeziora: Jegliniec, Gremzdel, Długie, Szejpiszki, Płaskie, Białe, Żubrowo, Głuche, Dzimitrowo, Klejwy, Dowcień, Boczniel, oraz rzeki: Czarna, Marycha, Czarna Hańcza, Żubrówka i Pawłówka sprawiają, że jest to doskonały teren do uprawiania turystyki, zwłaszcza wodnej; urozmaicona rzeźba terenu, rozległe lasy przyciągają miłośników wędrówek pieszych, rowerowych, grzybiarzy. Bardzo atrakcyjny przyrodniczo jest położony wśród morenowego krajobrazu Las Krasnopolski, w którym występuje wiele gatunków roślin i zwierząt.Opis nieruchomości:
- dom z roku 1970, wybudowany z pustaków, rozłożenie pomieszczeń przechodnie, ogrzewanie na piec kaflowy, kuchnia przechodnia z kuchenką kaflową, okna PCV, dach pokryty blachą, 3 pokoje średnich rozmiarów, Duża łazienka z wc. Korytarz. Poddasze wysokie do adaptacji. Piwnica na połowę domu, wysoka z oknami.
- działka 1,07 hektara
- budynek gospodarczy
- drzewa oraz krzaki owocowe
- dojazd drogą asfaltową
- media: woda, prąd, szambo

Idealne miejsce dla Twojej rodziny na wiele pokoleń!!!
Nieruchomość stanowi również świetną bazę do prowadzenia agroturystyki! Szczególnie zważywszy na jego położenie oraz powierzchnię!!!

Zapraszamy do prezentacji.

***POLECAMY***

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Las, Kościół, Jezioro, Sklep, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Sabina Lis

Sabina Lis

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
534 073 685
E-mail:
s.lis@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).