Grodzisk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
195 000 PLN
Numer oferty
7266/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
11 500 m2
Powierzchnia użytkowa
80 m2
Rok budowy
1930
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Chata
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszam na prezentację malowniczo położonego, dużego siedliska w gminie Grodzisk, w którego skład wchodzi działka o pow. 11500 m2,,dwa drewniane budynki gospodarcze i drewniana stodoła.

Na posesji rosną piękne duże drzewa, działka położona jest na wzniesieniu przez co roztacza się piękny widok na okolicę. Ze wsi do Siemiatycz jest 16km, do Warszawy 160 km , do Białegostoku 95 km .

W okolicy znajdują się malownicze lasy , w pobliżu przepływa strumyk. Dzięki położeniu działkę można łatwo podzielić, drogi są z obu stron działki sąsiad tylko z jednej i to daleko. Zapraszam na bezpłatną prezentację tego pięknego miejsca .

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Las, Zabudowa niska, Kościół, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).