Boćki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Numer oferty
7506/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Silikat
Powierzchnia działki
3 600 m2
Powierzchnia użytkowa
76 m2
Rok budowy
1972
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania
Piec, Paliwo stałe
Typ okien
Drewniane (stary typ)
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Siedlisko na spokojnej wsi podlaskiej . W skład siedliska wchodzi dom murowany składający się z 3 pokoi , obszernej kuchni pomieszczenia na łazienkę i wiatrołapu .
Poddasze domu można doskonale zaadoptować na mieszkanie . Dom wymaga remontu ale ma piękne piece kaflowe dobrze działające.
Podłogi są z desek sosnowych w super stanie do przecyklinowania . Do domu jest podłączony prąd, woda jest w wodociągu w ulicy , przy domu jest studnia.
Na posesji jest piękny drewniany spichlerz do przerobienia np na saunę . Budynek gospodarczy do adaptacji na garaż lub warsztat .
Stodoła drewniana również w dobrym stanie . Działka jest zadbana z ogrodem warzywnym i drzewami owocowymi .
We wsi jest droga asfaltowa, ale ruch samochodowy znikomy.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Zabudowa niska, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).