Biała Straż

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
419 000 PLN
Numer oferty
9032/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
5 726 m2
Powierzchnia użytkowa
70 m2
Rok budowy
1950
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Typ okien
Drewniane (stary typ)

Opis nieruchomości

***Siedlisko W Lesie***Wyjątkowa Nieruchomość***Bal Puszczański***

Od dzisiaj w naszej ofercie nietuzinkowa nieruchomość. Znajdująca się nieopodal miejscowości Biała Straż, działka pośrodku niczego, zabudowana drewnianym domem i dwoma budynkami gospodarczymi. Dom wybudowany z "bala puszczańskiego" oczywiście wymaga remontu, natomiast fundament, ściany i podłogi są naprawdę bardzo dobrze zachowane. To samo tyczy się dużego pieca kaflowego znajdującego się w kuchni, który jest bardzo dobrze zachowany i wymaga "odświeżenia"
Na około 70m2 powierzchni składa się:
-sień
-kuchnia z piecem kaflowym
-3 pokoje
Przy domu znajduje się sad z drzewkami owocowymi, oraz inne nasadzenia. Siedlisko poza domem składa się też z budynków gospodarczych: składziku, stodoły, oraz budynku do rozbiórki.
Media: Prąd
Droga dojazdowa: asfaltowa, ostatnie 900m drogą polno-żwirową.

Zapraszamy na prezentację!

Mapa

Kontakt

Marek Chrostek

Marek Chrostek

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
m.chrostek@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).