Koszki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
124 000 PLN
Numer oferty
6294/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 700 m2
Liczba pokoi
3
Typ domu
Chata
Rodzaj ogrzewania
Piec
Typ okien
Drewniane (stary typ)

Opis nieruchomości

*** KLIMAT I MAGIA PODLASKIEJ WSI *** WSPANIAŁA OKOLICA *** NA CO DZIEŃ LUB NA ZASŁUŻONY ODPOCZYNEK *** DOM NA WSI W CICHEJ OKOLICY *** ŁADNA DUŻA DZIAŁKA ***

Zapraszamy Państwa do krainy otwartych okiennic

Mamy przyjemność zaprezentować uroczy domek na wsi, nieopodal Bielska Podlaskiego. Miejsce jest niesamowicie urokliwe, można swobodnie udać się na piesze lub rowerowe wycieczki, a także zwiedzić bogactwo kulturowe i regionalne województwa podlaskiego.
Okolica, otoczona jest łąkami i polami oraz lasami bogatymi w grzyby, jagody i zwierzynę leśną. Sąsiedzi to w większości emerytowani rolnicy - bardzo życzliwi i otwarci ludzie.

Wyobraź sobie swój azyl, miejsce idealne na odpoczynek w wiejskim stylu. Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w okolicy miejscowości Koszki. Świetny dojazd drogą asfaltową. Mały sklep w samej wsi. Blisko do większych, okolicznych miast. Nieruchomość w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Działka o powierzchni ok 1700 m2 z mini lasem, idealne miejsce na czytanie książki w hamaku. Na działce są też drzewa owocowe oraz studia ze źródlaną wodą nadającą się do bezpośredniego spożycia.

Domek składa się z 3 pokoi, kuchni i sieni. Są zachowane stare szafy i kredensy, a także kuchnia z piecem kaflowym w stanie idealnym.

Media: prąd, woda 8 m od budynku.

GORĄCO POLECAMY!!

Mapa

Kontakt

Dobry Dom Nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
biuro@dobrydom-nieruchomosci.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).