Rudka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
89 000 PLN
Numer oferty
6873/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
943 m2
Powierzchnia użytkowa
60 m2
Rok budowy
1960
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do odnowienia
Typ domu
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania
Piec
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Mam do zaoferowania pięknie położone siedlisko w gminie Rudka 3 km od Rudki , odległość od Warszawy 160 km , od Brańska 8 km , od Białegostoku 65 km, od Białowieży 80 km .
Na działce znajduje się dom z bala świeżo pokryty blachą w domu piękne piece kaflowe , wnętrze domu do odnowienia. W drodze kanalizacja . Na posesji znajduje się studnia .
Na działce znajduje się murowana stodoła idealnie nadaje się do adaptacji na garaż, w stodole auto volkswagen golf w cenie nieruchomości jako gratis.
Wieś położona przy kompleksie leśnym nadleśnictwa Rudka w odległości 8 km Ziołowy Zakątek .

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Przychodnia lekarska, Las, Szkoła, Sklep, Kościół, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690992915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).