Rudka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
70 000 PLN
Numer oferty
6861/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 710 m2
Liczba pokoi
2
Typ domu
Wolnostojący

Opis nieruchomości

Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację drewnianego domu wolnostojącego zlokalizowanego 3 km od miejscowości Rudka.
DZIAŁKA: 1710 m2,dojazd asfaltowy, w drodze woda i kanalizacja na działce budynki gospodarcze z możliwością adaptacji na garaże lub pod działalność gospodarczą.
MEDIA: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie na 2 solidne piece kaflowe. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest dobry dojazd do Warszawy 160 km , do Białegostoku 60 km do Brańska 6 km .
W pobliżu piękne lasy nadleśnictwa Rudka , 9 km do Ziołowego Zakątka w Korycinach .Cena do negocjacji .

To doskonała lokata kapitału i miejsce dla całej rodziny oraz osób, które cenią sobie spokój i sielską atmosferę. Ci z Państwa, którzy potrzebują ciszy i spokoju oraz ucieczki od zgiełku i codzienności znajdą tutaj wymarzone miejsce relaksu i wypoczynku.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Bank, Szkoła, Apteka, Bazarek, Kościół, Przychodnia lekarska, Rzeka, Bar, Sklep, Las, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690992915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).