Niemczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
249 000 PLN
Numer oferty
5045/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
20 300 m2
Rok budowy
2011
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ciepła woda
Bojler
Rodzaj ogrzewania
Kominkowe
Typ okien
PCV, PCV
Piwnica
Tak

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domku wolnostojącego o powierzchni 60 m2 położonego w malowniczej miejscowości w gminie Czarna Białostocka, na skraju Puszczy Knyszyńskiej.

Domek drewniany, dach z blachodachówki, ogrzewany kominkiem, w stanie do wykończenia i własnej aranżacji wnętrza. Wewnątrz wykonana została instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna. Przy domku znajduje się przydomowa oczyszczalnia ścieków.

W skład posesji wchodzi dwie działki o powierzchni całkowitej 20300 m2, rozdzielone niewielką rzeczką Brzozówką. Na jednej z działek znajduje się las iglasty zajmujący około 4600 m2 jej powierzchni.

Siedlisko znajduje się w odległości ok. 35 km od Białegostoku, szybki i dogodny dojazd drogą asfaltową.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Kościół, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Rzeka, Pola, Inne budynki, Las

Mapa

Kontakt

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).