Bondary

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
234 000 PLN
Numer oferty
5892/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
27 300 m2
Powierzchnia użytkowa
41 m2
Rok budowy
1949
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Typ domu
Wolnostojący

Opis nieruchomości

*** PRZYJEDŹ I POCZUJ NIESAMOWITY KLIMAT *** W OKOLICY TYLKO JEDEN SĄSIAD, WIOSKA ODDALONA O JAKIEŚ 500 METRÓW ***

Puszczy Białowieskiej nikomu nie trzeba przedstawiać. Ekosystem, w który nie ingerował człowiek, a bogactwo fauny i flory stanowi klejnot w koronie przyrody Polski. To właśnie w tym wyjątkowym klimacie i sąsiedztwie znajduje się prezentowana Państwu nieruchomość. Z przyjemnością przedstawiamy bardzo klimatyczny dom z 1949 roku. Zapomnij tutaj o troskach i zmartwieniach dnia codziennego. Latem grilluj ze znajomymi, natomiast zimową porą relaksuj się w ciepłym domowym zaciszu. Nieopodal znajduje się słynny Zalew Siemianówka do którego przyjeżdżają na ludzie z całej Polski. Nieruchomość zlokalizowana około 10 km od miejscowości BONDARY. Bardzo przyjemny i szybki dojazd wokół pól, lasów, zbiorników wodnych - pięknych widoków.

*** Wszędzie dobrze, ale we własnym domu najlepiej *** Tu zupełnie zapomnisz o codziennych troskach i kłopotach ***

Domek drewniany przygotowany do własnej aranżacji. Powierzchnia użytkowa 41 m2. Możliwość adaptacji poddasza. Dwa oddzielne pokoje, sień, kuchnia, podpiwniczenie. Budynki gospodarcze, które można przerobić bez problemu na mieszkalne zachowane w idealnym stanie.

Działka o powierzchni aż 27000 m2 i solidnych wymiarach 61 X 628 m. Do dyspozycji prywatny las, łąka, olbrzymia działka siedliskowa na której można pobudować jeszcze kilka nieruchomości. Sam zdecyduj jak to zagospodarujesz. W cale nie głupim pomysłem wydaję się agroturystyka...

MEDIA: prąd, woda miejska, przydomowa oczyszczalnia ścieków.

ZAPRASZAMY ! DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ !

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).