Dasze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
136 000 PLN
Numer oferty
8873/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
6 602 m2
Liczba pokoi
2
Typ domu
Wolnostojący
Typ okien
Drewniane (stary typ)

Opis nieruchomości

***Nie zwlekaj i dzwoń*** Ta oferta czeka na Ciebie***
Zapraszamy do zapoznania się z bardzo dobrą ofertą sprzedaży siedliska w uroczej miejscowości Dasze na Podlasiu! Na działce o powierzchni 3951 m2 stoi drewniany dom z bala. Jego powierzchnia 60 m2 obejmuje dwa pokoje, kuchnię w której znajduje się piec kaflowy-chlebowy. Dodatkowo na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy. Do siedliska przynależy również działka rolna o powierzchni 2651 m2 (położona w niedalekiej odległości), co razem daje nam powierzchnię 6602 m2. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, media: wodociąg i energia elektryczna przy domu. Bardzo ciekawe siedlisko z klasycznym podlaskim domem!
Odległości:
Warszawa-185 km
Białystok-75 km
Białowieża- 52 km
Zapraszamy do oglądania i negocjacji ceny!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
691922549
E-mail:
k.bednarz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).