Długołęka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
109 000 PLN
Numer oferty
5468/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
3 000 m2
Liczba pokoi
3
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Typ okien
PCV, PCV

Opis nieruchomości

** UROCZE SIEDLISKO ok. 7 km od KNYSZYNA-DŁUGOŁĘKA gm. KRYPNO*** BARDZO DOBRY DOJAZD Z BIAŁEGOSTOKU *** ŁADNA DUŻA DZIAŁKA ***

Wyobraź sobie siebie na uroczej podlaskiej wsi... Stwórz własną pracownię, zamieszkaj na stałe lub po prostu odpoczywaj w wiejskim stylu...

.... Wirtualny Spacer- Przenieś się do domku teraz....

Działka o powierzchni ok. 3000 m2 cały obszar działki porośnięty zieloną trawką, sad obficie owocujący oraz liczne nasadzenia ozdobne i kwiaty. Całość tworzy piękną kompozycję. Działka ogrodzona siatką. Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy oraz altanka.

Powierzchnia całkowita domu wynosi ok. 60 m2. Na powierzchnię domu składają się 3 pokoje ,kuchnia oraz łazienka z prysznicem i WC. Domek z ogromnym potencjałem -blacha na dachu, nowe okna PCV i elektryka miedziana. Dom docieplony wełną i pokryty sidingiem.

WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE: prąd, woda oraz kanalizacja - doprowadzone do domu.

Urokliwa, zaciszna okolica, otoczona łąkami i polami oraz lasami bogatymi w grzyby, jagody i zwierzynę leśną. Sąsiedzi to w większości emerytowani rolnicy - bardzo życzliwi i otwarci ludzie, jak również wielu letników.

Wieś królewska i duchowna taka jej historia... znajdziemy w niej m.in. sklepy spożywcze, szkołę podstawową, przystanek PKS.

ODLEGŁOŚCI:

- ok. 35 KM OD BIAŁEGOSTOKU
- ok. 12 KM OD TYKOCINA
- ok. 2 KM OD KRYPNA


TYLKO U NAS

POSIADAMY KLUCZE DO NIERUCHOMOŚCI- UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ JUŻ DZIŚ .

ZDECYDOWANIE POLECAMY!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).