Orla

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
119 000 PLN
Numer oferty
8603/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
2 000 m2
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Typ okien
Drewniane (stary typ)

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Orli. Na bardzo ładnej działce z nasadzeniami o powierzchni 2000 m2 znajduje się drewniany dom. Jego powierzchnia 58 m2 obejmuje dwa pokoje, kuchnię, łazienkę, komórkę oraz przedsionek. W domu są dwa piece kaflowe. Bardzo atrakcyjna miejscowość gminna z rozwiniętą infrastrukturą: przychodnia, szkoła, sklepy. Dojazd drogą asfaltową. Media: wodociąg oraz energia elektryczna. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z biurem.

Mapa

Kontakt

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
691922549
E-mail:
k.bednarz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).