Czeremcha

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
59 000 PLN
Numer oferty
6085/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
4 295 m2
Rok budowy
1940
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania
Piec
Typ okien
Drewniane (stary typ)

Opis nieruchomości

Wyobraź sobie siebie na uroczej podlaskiej wsi... Poprowadź pensjonat, stwórz własną pracownię lub po prostu odpoczywaj w wiejskim stylu... Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska w gminie Czeremcha, oddalonego 10 km od miejscowości Czeremcha. Siedlisko znajduje się w malowniczej okolicy wśród pól, lasów. Wioska bardzo zadbana, sąsiedztwo dba o swoje nieruchomości.

Działki o powierzchni łącznej ok. 4295 m2. Działka płaska, sucha. Można się na niej jeszcze solidnie pobudować lub skorzystać z tego co już jest i wyremontować pięknie domek. Jest również możliwość rozbudowy istniejącej nieruchomości, która już teraz ma powierzchnię 55 mkw. Całość do własnego zagospodarowania. Przyjedź i sam zobacz na żywo. Warto !!! Wioska cicha, spokojna z dala od trasy przelotowej.

Media: prąd, woda z czynnej studni. Dojazd do posesji bezpośrednio drogą asfaltową.

Niepowtarzalne i pełne uroku miejsce w regionie wyróżniającym się pięknym krajobrazem. Okolica sprzyja turystyce rowerowej i pieszej oraz innym formom wypoczynku. Urokliwa, zaciszna okolica, otoczona łąkami i polami oraz lasami bogatymi w grzyby, jagody i zwierzynę leśną. Sąsiedzi to w większości emerytowani rolnicy - bardzo życzliwi i otwarci ludzie, jak również wielu letników.

Niewątpliwym atutem jest bliskość lasów oraz pięknych terenów zielonych. Dodatkową atrakcją miejscowości jest tradycyjna drewniana architektura oraz ludowe ornamentacje domów, w szczególności okiennic.

Zapraszamy - cena do negocjacji !

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Dyrektor oddziału - Bielsk Podlaski

Telefon:
690 692 915
E-mail:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).