Dziecinne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
60 000 PLN
Numer oferty
6962/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
4 600 m2
Powierzchnia użytkowa
50 m2
Rok budowy
1950
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Chata
Rodzaj ogrzewania
Paliwo stałe

Opis nieruchomości

Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku ale jednocześnie pragniesz szybko i łatwo dojechać w spokojne miejsce i nie chcesz wydać na to dużych pieniędzy to oferta jest dla Ciebie. Mały domek do remontu na spokojnej podlaskiej wsi , doskonały dojazd od drogi nr 19 asfaltową drogą kilkaset metrów. Domek drewniany do remontu . Na działce jest jeszcze stodoła którą można zaadoptować na doskonały garaż i murowany magazynek na narzędzia do ogrodu . Na działce czarnoziem ogród będzie rósł doskonale . Do Bielska Podlaskiego tylko 10 km. Do Białowieży 60 km do Białegostoku 60 km.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Rzeka, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690992915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).