Spiczki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
90 000 PLN
Numer oferty
8605/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
3 156 m2
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Typ okien
Drewniane (stary typ)

Opis nieruchomości

Polecamy Państwu siedlisko położone w miejscowości Spiczki, gmina Orla. Na dużej działce o powierzchni 3156 m2 znajduje się drewniany dom z murowana przybudówką. Na działce jest również niewielki murowany budynek gospodarczy. Dojazd z dwóch stron - drogą asfaltową i utwardzoną, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość ewentualnego podziału na dwie mniejsze. Bardzo ładna okolica w podlaskim klimacie. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z biurem.
Oferujemy pomoc z uzyskaniem kredytu!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Kamila Bednarz-Chmielnicka

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
691922549
E-mail:
k.bednarz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).