Boćki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
89 000 PLN
Numer oferty
7220/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Cegła
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia użytkowa
45 m2
Rok budowy
1970
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Do adaptacji
Typ domu
Wolnostojący

Opis nieruchomości

Budynek znajduje się w gminie Boćki, wsi oddalonej o 5km od Bociek. Nieruchomość to pawilon po dawnym sklepie, obecnie przeznaczenie usługowe, ale bez problemu można przekwalifikować na budynek mieszkalny.
Mury solidne, nadają się do remontu i adaptacji na dom. Działka ładnie położona w środku wsi. Media : wodociąg oraz prąd. Działka ma powierzchnię 1000 m2 .
Budynek położony przy drodze asfaltowej, ale mało ruchliwej, bliski dojazd do Bielsk Podlaskiego (12 km).
Zapraszamy na bezpłatną prezentację .

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).