Ruda

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
220 000 PLN
Numer oferty
6869/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Pustak
Powierzchnia działki
2 500 m2
Powierzchnia użytkowa
90 m2
Liczba pokoi
4
Typ domu
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania
Piec
Typ okien
PCV, PCV

Opis nieruchomości

***NIESAMOWITE SIEDLISKO NA OBRZERZACH BIAŁEGOSTOKU***IDEALNE NA ODPOCZYNEK OD ZGIEŁKU MIASTA***

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na darmową prezentację siedliska położonego we wsi RUDA gmina Krypno.

Wyjątkowa lokalizacja otoczona niezwykle urokliwymi krajobrazami ciągnących się pasm pól i lasów aż po horyzont. Jednocześnie oddalone od Białegostoku o zaledwie 20km, w pełni drogą asfaltową, co daje ogromny komfort i pozwala na korzystanie z walorów Podlasia każdego dnia.

Na działce o wymiarach 160m x 17m i powierzchni ok 2500m2 znajduje się między innymi dom o powierzchni ok 90m2, budynek do celów gospodarczych jak i usytułowana mniej więcej w połowie siedliska obszerna stodoła.

Warto zaznaczyć, że zarówno lokalizacja jak również ilość przestrzeni do zagospodarowania, cechuje nie tylko świetnym miejscem do zamieszkania, ale także nadaje tej ofercie charakter inwestycji, chociażby pod agroturystykę.

MEDIA
-woda
-prąd
-gaz
-przyłącze kanalizacyjne

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Dobry Dom Nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
biuro@dobrydom-nieruchomosci.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).