Rybniki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
120 000 PLN
Numer oferty
7458/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Cegła
Powierzchnia działki
700 m2
Powierzchnia użytkowa
190 m2
Rok budowy
2005
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Bliźniak
Rodzaj ogrzewania
Elektryczne
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Rybniki – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, w gminie Wasilków. Wieś położona jest przy drodze nr E67 z Białegostoku do Augustowa w odległości około 16 km od granic Białegostoku.

Zapraszamy na prezentację działki o powierzchni 700 m2 z dodatkowym budynkiem gospodarczym 25 m2.

Na działce znajduje się budynek, który w przeszłości miał 190 m2 powierzchni użytkowej. Teraz - zostały po nim solidne fundamenty, garaż z kanałem, 3 pokoje i kotłownia.

Oprócz tego, dodatkowy budynek gospodarczy o powierzchni 25m2.

Istnieje możliwość zbudowania na niej ponownie bliźniaka oraz zakup sąsiedniej działki.


W pobliżu wsi na terenie kopalni krzemienia znajduje się rezerwat przyrody Krzemianka. Znajduje się tam co najmniej kilkadziesiąt kopalń sprzed około 3 tysięcy lat, które są bardzo dobrze zachowane.

Mapa

Kontakt

Adrian Buraczyk

Adrian Buraczyk

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
a.buraczyk@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).