Popławy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
410 000 PLN
Numer oferty
7690/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Pustak
Powierzchnia działki
624 m2
Rok budowy
1996
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Solar
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Ekologiczne
Typ okien
PCV, PCV
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

*** SIEDLISKO *** DOM GOTOWY DO WPROWADZENIA *** SPOKOJNA WIEŚ ***

Zapraszamy do prezentacji sporego i zadbanego siedliska położonego w gminie Brańsk.
Nieruchomość znajduję się we wsi Popławy , gmina Brańsk , powiat Bielsk Podlaski.

Siedlisko składa się z dużego murowanego domu o pow. ok. 180 m² , w którego dolnej części parterowej mamy do dyspozycji : kuchnię wraz ze wszystkimi sprzętami , salon , łazienkę , mały pokój i kotłownię. Na wyższej kondygnacji budynku zaś 4 widne i przestronne pokoje z czego z 2 większych jest wyjście na duży balkon. Na samej górze mieści się poddasze z możliwością zagospodarowania na cele mieszkalne.

Bezpośrednią obok domu mamy piękny murowany grill oraz taras , a przed domem znajduję się kapliczka. Na działce znajdują się również budynki gospodarcze i garaż, a z tylu posesji sporych rozmiarów łąka idealna pod stworzenie ogródka.

Cały dom posiada doprowadzone wszystkie media, dodatkowo nowy piec CO , solarne ogrzewanie wody co daje nam duże oszczędności w czasie od wiosny do jesieni i przydomową oczyszczalnie ścieków.

Wieś leży w odległości:
-2km od Brańska
-26km od Bielska Podlaskiego
-35km od Siemiatycz
-60km od Białegostoku
dodatkowo około 100m od domu jest przystanek na który codziennie przyjeżdża autobus szkolny odbierający i przywożący dzieci.

Jeśli wraz z rodziną cenisz sobie ciszę i spokój a do tego nie chcesz mieszkać z dala od miasta to idealne miejsce dla Ciebie.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Dobry Dom Nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
biuro@dobrydom-nieruchomosci.pl

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).