Tarnopol

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
720 000 PLN
Numer oferty
6974/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
10 000 m2
Powierzchnia użytkowa
150 m2
Rok budowy
1938
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Bojler
Rodzaj ogrzewania
Piec
Typ okien
PCV, PCV
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Atrakcyjnie położona duża działka 1 ha. Posesja bezpośrednio przylega do Jeziora Siemianowskiego. Na posesji znajduje się dom mieszkalny , wybudowany w 1938 roku ale w ostatnich latach przeszedł gruntowny remont. Dom posiada taras widokowy. W domu jest ogrzewanie centralne oraz ogrzewanie piecem kaflowym. Na posesji znajduje się także drewniana stodoła i budynki gospodarcze. Położenie i wielkość posesji doskonale nadają się do prowadzenia agroturystyki. Dodatkowo, dzięki dużej działce posesja nadaje się również doskonale do prowadzenia Campingu . Zapraszamy na bezpłatną prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Aleksander Zinkiewicz

Aleksander Zinkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690992915
E-mail:
a.zinkiewicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).