Płociczno-Tartak

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Numer oferty
8867/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Pustak
Powierzchnia działki
663 m2
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Do kapitalnego remontu
Typ domu
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania
Piec
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

*** WIELE MOŻLIWOŚCI *** OKAZYJNA CENA *** LOKAL Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAMIESZKANIA *** SAMO SERCE PARKU NARODOWEGO WIGRY ***

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą lokalu położonego w miejscowości Płociczno. Budynek o powierzchni 133 m2, znajdujący się na działce o powierzchni 663 m2. Największym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja. Turyści chętnie odwiedzają tą okolice ze względu na atrakcje oraz walory natury. W samym mieście w odległości kilku metrów od lokalu znajduje się kolejka wąskotorowa. Lokalni mieszkańcy udostępniają pokoje oraz kwatery dla miłośników tego miejsca. Sezon tam trwa prawie cały rok.
W tej chwili jest to lokal usług handlowo gastronomicznych. Dokumenty są już złożone o przekształcenie warunków na usługowo mieszkalny. Dzięki temu rozwija to wachlarz możliwości jako: Sklep, kwatery, restauracja, lodziarnia itp... Lokalizacja przy głównej ulicy, ogródek z ławkami plus duży parking zachęca do zatrzymania się i skorzystania z usług.
Opis:
Powierzchnia lokalu 133 m3
Powierzchnia działki: 663 m2
Liczba pomieszczeń: 5 (w tym kuchnia, magazyn, pomieszczenia usługowe)
Liczba WC: 2
Budynek murowany posiada pomieszczenie na boiler oraz piec z osobnym wejściem (kotłownia plus składzik)
Media: woda, prąd oraz szambo

Nieruchomość nadaje się do remontu, możliwość modernizacji budynku w tym postawienie piętra. Budynek jest ocieplany, nadaje się do użytku całorocznego.

Nie zwlekaj i już dziś stań się właścicielem swojego biznesu w najbardziej pożądanej lokalizacji przez polskich oraz zagranicznych turystów !!!!

GORĄCO POLECAMY!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Las, Przystań, Bar, Kościół, Jezioro, Sklep

Mapa

Kontakt

Sabina Lis

Sabina Lis

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
534 073 685
E-mail:
s.lis@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).