REZERWACJA
Opis nieruchomości
POZOSTAŁ OSTATNI DOM Z SEGNMENTU C!!!
Dom Twoich Marzeń w Zaściankach na Ulicy Książęcej - W trakcie budowy
Wyobraź sobie przestrzeń, w której komfort i harmonia idą w parze z nowoczesnością. Gdzie każdy element składający się na Twoje otoczenie jest starannie przemyślany, aby dostarczać Ci radości każdego dnia.
Prezentujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, o powierzchni całkowitej 125,6 m2, z której aż 95,7 m2 stanowi przestrzeń użytkową, działka ma powierzchnię 142 m2. Na parterze otwarty salon połączony z kuchnią oferuje przestrzeń dla rodziny, miejsce do relaksu oraz kulinarne eksperymenty. Dodatkowo parter uzupełnia toaleta, przestronna garderoba, funkcjonalny wiatrołap oraz taras, z którego możesz wyjść bezpośrednio do Twojego ogrodu.
Na piętrze domu znajdują się trzy sypialnie, z których główna posiada własną garderobę. Brak skosów gwarantuje łatwość w aranżacji wnętrza i pełne wykorzystanie przestrzeni.
Z pewnością docenisz wygodę własnego garażu o powierzchni 15,3 m2, tarasu (10,0 m2) oraz balkonu (3,7 m2) na którym będziesz mógł cieszyć się chwilami spokoju.
Technologicznie dom stanowi kwintesencję nowoczesności - dwustrefowe ogrzewanie podłogowe w połączeniu z dwukondensacyjnym piecem gazowym firmy Yunkers to gwarancja ciepła w chłodniejsze dni. Dodatkowo możliwość instalacji kominka sprawia, że nieruchomość staje się idealnym miejscem dla osób ceniących sobie przytulne wieczory przy płomieniach.
Lokalizacja tego domu to prawdziwa perła. Zaścianki to ostoja spokoju i bliskość natury, a jednocześnie miejsce dostępne i funkcjonalne. W okolicy znajdziesz sklepy takie jak Biedronka czy Chorten, stację benzynową ORLEN czy bliskie sąsiedztwo stawów hodowlanych. Dla najmłodszych członków rodziny dostępne są przedszkola, a dla młodzieży Skate Park. W bliskiej odległości mamy również dostępną Plażę Miejską Dojlidy - zaledwie 1,8 km.
Na elewacji domu znajdziesz elementy drewnopodobne wykonane z pięknego i trwałego spieku kwarcowego, a droga osiedlowa wewnętrzna i dojazdowa będzie wyłożona estetyczną kostką brukową.
Oszczędzasz 25 000 zł - bez prowizji i podatku PCC!!!
Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą i poczucia atmosfery miejsca, które może stać się Twoim domem marzeń.
Szczegóły oferty
| Numer oferty | 11794/4300/ODS |
|---|---|
| Stan budynku | Stan deweloperski |
| Materiał | Beton |


