Babiki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Numer oferty
7556/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Beton
Powierzchnia działki
89 200 m2
Powierzchnia użytkowa
85 m2
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do zamieszkania
Typ domu
Wolnostojący
Ciepła woda
Inne, Inne
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Typ okien
PCV, PCV
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Zapraszamy na bezpłatną prezentację uroczego siedliska w gm. Szudziałowo w powiecie sokólskim. W skład nieruchomości o powierzchni 89200 m2 wchodzi: dom z powierzchnią użytkową 85 m2 i las.

Dom murowany z 1980 r. dobrze utrzymany i zadbany. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki. Przed domem altanka, z ogródka bezpośrednio przejście do lasu.

Nieruchomość stanowi wyjątkową ofertę ze względu na zadbany, uporządkowany las. Ścieżka prowadząca do lasu prezentuje się jak zielony dywan - właściciel systematyczne kosi trawnik. Ponadto, las był pod stałą opieką doświadczonego leśnika - zdrowe drzewa, nowe nasadzenia, szlak przejezdnych ścieżek.

Siedlisko znajduje się w miejscowości na Szlaku Tatarskim, co jest dodatkowym atutem w planowaniu działalności agroturystycznej. Las można wykorzystać do celów rekreacyjnych - możliwość stworzenia turystycznych szlaków pieszych, konnych i rowerowych. Położenie z dala od gospodarstw domowych, tuż pod lasem zapewnia ciszę i upragniony wypoczynek od codziennego zgiełku.

Już nie musisz wyobrażać sobie domu przy lesie. Polecane siedlisko zapewnia możliwość wyjścia z domu wprost do własnego lasu - na spacer, na poziomki, na grzyby, na wypoczynek z ptasimi koncertami w tle.
Miejscowość jest położona wśród lasów, pól i łąk poprzecinanych rzeczkami, stanowi idealne miejsce na wypoczynek jak i do stałego zamieszkania.
Cudowne widoki, zapachy jak z dzieciństwa, lasy pełne grzybów i owoców leśnych, łąki-ziół wszelakich.
A to wszystko zaledwie 15 min od Sokółki i 1godz od Białegostoku.

Niezwykle zadbany dom, otoczony lasem, pięknymi nasadzeniami drzew i krzewów owocowych, kwiatami.
Sprawia wrażenie oazy pośród chosu świata.

Dom murowany, wyremontowany. Na podłogach panele, ściany wykończone w orygianalny sposób.
Duża kuchnia zapewnia komfort przyrządania posiłków, salonik z dodatkowym, tylnym wyjściem zapewnia ochłodę w upalne dni, a sypialnia gwarantuje cudowny sen.
Kamienna piwniczka, znajdująca się pod domem, jest idelanym miejscem na przetrowy jak i na trunki.

Przestronna altanka daje schronienie w upalne dni oraz zapenia miejsce odpoczynku.
Murowany budynek gospodarczy pomieści wszelkie sprzęty ogrodnicze, a garaż-samochód.
W drewnianej szopie przechowamy drewno na opał.

Całość zabudowań została usytuowana w przemyślany sposób, tak, iż razem stanowią funcjonalny i piękny obszar.


Zapraszamy!

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las
  • Droga dojazdowa: Żwirowa

Mapa

Kontakt

Urszula Dmuchowska

Urszula Dmuchowska

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690 692 915
E-mail:
u.dmuchowska@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).