Plutycze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
119 000 PLN
Numer oferty
5741/4300/ODS
Rynek
Wtórny
Materiał
Drewno
Powierzchnia działki
3 000 m2
Powierzchnia użytkowa
80 m2
Rok budowy
1960
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ciepła woda
Bojler
Rodzaj ogrzewania
Piec
Typ okien
Drewniane (nowy typ)

Opis nieruchomości

*** PIĘKNE SIEDLISKO NA PRAWDZIWEJ PODLASKIEJ WSI *** PRZESTRONNY 4 POKOJOWY DOM *** SOLIDNY DUŻY DOM ORAZ BUDYNKI GOSPODARCZE NA DZIAŁCE ***

Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska, położonego 5 km od miejscowości PLUTYCZE.
Siedlisko znajduje się w malowniczej okolicy wśród pól, lasów. Wioska bardzo zadbana, sąsiedztwo dba o swoje nieruchomości.

Działka ładnie zagospodarowana o powierzchni ok 3000 m2. Na działce kilka budynków gospodarczych typu: chlew, stodoła, spichlerz, składzik itp. Dom oraz budynki gospodarcze w bardzo dobrym stanie technicznym.

Dom ma powierzchnię użytkową ok. 80 m2, składa się z sieni, kuchni, 4 pokoi, ganku oraz składziku. Poddasze nieużytkowe ale można je zagospodarować. Budynek konstrukcji drewnianej, oszalowany. Okna w domu wymienione, drewniane (nowego typu), dach wykonany z blacho-dachówki.

Media: prąd, woda, ogrzewanie - piec kaflowy, szambo. W przyszłym roku ma być doprowadzona kanalizacja gminna.
Dojazd do posesji drogą asfaltową, która w tym roku przechodzi całkowity remont oraz rozbudowę o podjazdy itd.

Niepowtarzalne i pełne uroku miejsce w regionie wyróżniającym się pięknym krajobrazem. Okolica sprzyja turystyce rowerowej i pieszej oraz innym formom wypoczynku.

Zapraszamy!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Dawid Anchimowicz

Dawid Anchimowicz

Doradca ds. nieruchomości

Telefon:
690692915
Email:
d.anchimowicz@dobrydom-nieruchomosci.pl

Profil agenta
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dobry Dom Jacek Hajduk dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Dobry Dom Jacek Hajduk z siedzibą w Białystok (15-281) przy Legionowa 28 lok. 304. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).