DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
59 000 PLN
25,65 PLN/m2
SASINY
Opis
*** CICHA I SPOKOJNA OKOLICA *** KSZTAŁTNA DZIAŁKA *** PIĘKNA OKOLICA W PÓL , LASÓW ***

Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki z wydanymi warunkami zabudowy mieszkalnej, w cichej i spokojnej wsi SASINY. Nieruchomość zlokalizowana jest na obrzeżach tej spokojnej i pięknej podlaskiej wsi.

W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne oraz działki niezabudowane, pola, lasy. Przyroda na wyciągnięcie ręki z bardzo dobrym dojazdem do okolicznych miejscowości. Oferta jest skierowana w szczególności do osób, dla których ważny jest spokój, cisza, otoczenia natury i czyste powietrze. Wieś Sasiny ma charakter wsi rekreacyjnej. Zdecydowana większość domów to domy letniskowe. We wsi nikt nie prowadzi typowego uciążliwego gospodarstwa rolnego.

Dojazd do działki drogą utwardzoną.

Media: prąd i woda w drodze.

Działka o powierzchni 2300 metrów, w kształcie prostokąta. Klasoużytek Br-RIVb oraz Br-RV.

Główne atuty nieruchomości: spokojna i piękna okolica. Bardzo dobry dojazd do innych miejscowości jak Bielsk Podlaski, Boćki, Siemiatycze i inne. Wieś ze wszystkich stron otoczona jest lasami dzięki czemu bardzo często w odwiedziny przychodzą łosie, jelenie i sarny :)

Z Sasin jest blisko do kilku bardzo atrakcyjnych miejsc turystycznych.

Sasiny oddalone są jedyne 15 km od południowej granicy Puszczy Białowieskiej, która jest jedynym polskim obiektem przyrodniczym wpisanym na listę UNESCO, 17 km od nich jest piękny zalew Repczyce, który latem jest wspaniałym miejscem do kąpieli oraz uprawiania sportów wodnych, a 25 km od nieruchomości jest położony Klasztor Grabarka, który jest świętym miejscem osób wyznania prawosławnego.

Jeżeli szukasz spokojnego miejsca oddalonego od przemysłu, dróg szybkiego ruchu, otoczonego naturą to zapraszam do obejrzenia mojej działki :)

Zapraszamy do oględzin na żywo !
Szczegóły oferty

Cena59 000 PLN

Powierzchnia działki2 300 m2

Przeznaczenie działkiRolno-budowlana

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

PrądW drodze

OgrodzenieBrak

Droga dojazdowaUtwardzona