DOM
na
SPRZEDAŻ
199 999 PLN
0 /m2
BIELSK PODLASKI
Opis
*** PIĘKNE SIEDLISKO NA PRAWDZIWEJ PODLASKIEJ WSI *** PRZESTRONNY 3 POKOJOWY DOM *** SOLIDNY DUŻY DREWNIANY DOM ORAZ BUDYNKI GOSPODARCZE NA DZIAŁCE ***

Wyobraź sobie siebie na uroczej podlaskiej wsi... Poprowadź pensjonat, stwórz własną pracownię lub po prostu odpoczywaj w wiejskim stylu... Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska oddalonego tylko o 10 minut jazdy samochodem od miejscowości BIELSK PODLASKI. Siedlisko znajduje się w malowniczej okolicy wśród pól, lasów. Wioska bardzo zadbana, sąsiedztwo dba o swoje nieruchomości. Siedlisko z każdej strony otoczone drzewami dające poczucie niezwykłej intymności oraz ciszy i spokoju.

Działka ładnie zagospodarowana o powierzchni ok 9800 m2. Na działce kilka budynków gospodarczych typu: stodoła, spichlerz, składzik itp. Dom drewniany z 1974 roku oraz budynki gospodarcze w bardzo dobrym stanie technicznym.

Dom ma powierzchnię zabudowy ok. 80 m2, składa się z sieni, kuchni, 3 pokoi oraz składziku. Poddasze nieużytkowe ale można je zagospodarować. Budynek konstrukcji drewnianej. Okna drewniane, dach pokryty blachą. Budynek duży na murowanych fundamentach, bardzo solidny ze zdrowego drewna.

Media: prąd, woda ze studni lub miejska w drodze ogrzewanie - piec kaflowy.

Dojazd do posesji drogą asfaltową.

Niepowtarzalne i pełne uroku miejsce w regionie wyróżniającym się pięknym krajobrazem. Okolica sprzyja turystyce rowerowej i pieszej oraz innym formom wypoczynku.

Urokliwa, zaciszna okolica, otoczona łąkami i polami oraz lasami bogatymi w grzyby, jagody i zwierzynę leśną. Sąsiedzi to w większości emerytowani rolnicy - bardzo życzliwi i otwarci ludzie, jak również wielu letników.

Niewątpliwym atutem jest bliskość rzeki, lasów oraz pięknych terenów zielonych. Dodatkową atrakcją miejscowości jest tradycyjna drewniana architektura oraz ludowe ornamentacje domów, w szczególności okiennic.

TYLKO U NAS

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ JUŻ DZIŚ.

ZDECYDOWANIE POLECAMY!!!
Szczegóły oferty

Cena199 999 PLN

RynekWtórny

MateriałDrewno

Powierzchnia działki9 801 m2

Powierzchnia użytkowa80 m2

Rok budowy1974

Liczba pięter1

Liczba pokoi3