DOM
na
SPRZEDAŻ
559 000 PLN
1 668,77 PLN/m2
KAZIMIERÓWKA
Opis
*** SUWALSKI PARK KRAJOBRAZOWY *** PENSJONAT/DWOREK/AGROTURYSTYKA *** WIDOK NA JEZIORO *** AKTUALNE POZWOLENIE NA BUDOWĘ ***

Niewątpliwie Suwalszczyzna jest miejscem bardzo pożądanym, przez wielu naszych klientów. Dlatego NIE ZWLEKAJ i już dziś umów się na prezentację!

Mamy do zaoferowania na sprzedaż budynek wolnostojący w stanie surowym otwartym o powierzchni 317 m2, położonym 10 km od Suwałk w malowniczej miejscowości Kazimierówka, gm. Jeleniewo.

Dom znajduje się na polanie obok lasu a wokół cisza i spokój. Goście? Sarny podchodzące pod dom.

Budynek posiada 3 kondygnacje (piwnica, parter i pierwsze piętro) i wiele możliwości. Każde składa się wielu pomieszczeń, w których możesz stworzyć co chcesz!

Pierwotnie budynek miał zostać przeznaczony pod przychodnię lekarską, natomiast jego położenie oraz powierzchnia idealnie nadają się pod inne inwestycje typu pensjonat, dworek, agroturystyka itd.

W cenie znajduje się działka o powierzchni 3000 m2, natomiast jest możliwość dokupienia większej ilości powierzchni gruntu wokół budynku.

Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, gdyż nieruchomość znajduje się w Suwalskim Parku Krajobrazowym z pięknym widokiem na jezioro Szurpiły.

Jest to miejsce, w pobliżu którego, znajdziemy również inne liczne atrakcje turystyczne i krajobrazowe, m.in.

- Suwalski Park Krajobrazowy
- rezerwat "Głazowisko Rutka",
- jeziora: Szurpiły, Czarne, Białe, Kleszczowieckie ( z planu filmowego "Pan Tadeusz" i "Dolina Issy") oraz najgłębsze jezioro w Polsce- Hańcza.
- góra Zamkowa, góra Kościelna, góra Cisowa, Góry Sudawskie
- liczne punkty widokowe do podziwiania natury
- ścieżki rowerowe w tym szlak Green Velo
- ośrodek Szelment
- granica Polsko-Litewska

Idealne miejsce dla osób szukających swojego kawałka na ziemi na łonie natury oraz ciszy i spokoju od zgiełku dużego miasta.
Ze względu na doskonałe położenie jest to naprawdę unikatowa oferta!

GORĄCO POLECAMY!
Szczegóły oferty

Cena559 000 PLN

RynekPierwotny

MateriałPustak

Powierzchnia działki3 000 m2

Powierzchnia użytkowa317 m2

Rok budowy2010

Liczba pięter1

Liczba pokoi6