DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
360 000 PLN
51,43 PLN/m2
HAJNÓWKA
Opis
*** DOM DO REMONTU *** DZIAŁKA DO ZAGOSPODAROWANIA *** MOŻNA SIĘ TU JESZCZE SOLIDNIE POBUDOWAĆ *** *** DUŻA POSESJA W HAJNÓWCE ***

Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu wolno stojącego, położonego w Hajnówce. Nieruchomość do generalnego remontu. Siedlisko znajduje się w malowniczej okolicy wśród pól, lasów. Okolica bardzo zadbana, sąsiedztwo dba o swoje nieruchomości.

*** SIEDLISKO NA OGROMNEJ DZIAŁCE Z MOŻLIWOŚCIĄ PODZIAŁU NA MNIEJSZE DZIAŁKI *** ZAKUP INWESTYCYJNY LUB DO ZAMIESZKANIA ***

Działka o powierzchni ok. 7000 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 88 m x 95 m. Działka zabudowana drewnianą stodołą oraz murowanym budynkiem gospodarczym. Jeśli chcesz możesz wyremontować dom bądź postawić nowy - powierzchni Ci nie zabraknie. Cała działka ma bardzo dużą powierzchnię z możliwością podziału działki na mniejsze w zależności od potrzeb.

Dom drewniany wybudowany wg tradycyjnej wiejskiej architektury z 1960 roku. Powierzchnia domu wynosi ok 80 m2. Dom składa się z następujących pomieszczeń: kuchnia, 2 pokoje, sień. Poddasze jest nieużytkowe, aczkolwiek można je zaadaptować.

Media: prąd, woda, kanalizacja - dociągnięta do działki, nie podłączona. Dojazd do posesji drogą asfaltową.

Świetna lokalizacja! Cisza i spokój nieopodal wszystkich udogodnień w Hajnówce. Niepowtarzalne i pełne uroku miejsce w regionie wyróżniającym się pięknym krajobrazem. Okolica sprzyja turystyce rowerowej i pieszej oraz innym formom wypoczynku.

Serdecznie polecamy!
Szczegóły oferty

Cena360 000 PLN

Powierzchnia działki7 000 m2

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

Droga dojazdowaAsfaltowa