DOM
na
SPRZEDAŻ
980 000 PLN
0 /m2
BIAŁYSTOKNowe Miasto
Opis
***NOWE MIASTO *** DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ ***CENIONA LOKALIZACJA ****

Zapraszamy Państwa na prezentację domów w zabudowie szeregowej na cenionym przez mieszkańców Białegostoku osiedlu Nowe Miasto.

W skład kompleksu mieszkaniowego wchodzi siedem budynków jednorodzinnych o powierzchni od 182 do 244 mkw.

Na parterze każdego z domów szeregowych znajdują się salon z aneksem kuchennym i wyjściem bezpośrednio do ogrodu, a także gabinet, WC i pomieszczenie gospodarcze.

W salonie istnieje możliwość podłączenia kominka. Pierwsze piętro to sypialnia z łazienką, a także dwa pokoje oraz łazienka ogólnodostępna.

Do dyspozycji mieszkańców szeregówki na Nowym Mieście pozostaje również poddasze o powierzchni około 40 mkw.

Dla mieszkańców domów 1-6 przewidziano garaże podziemne, do których prowadzi wspólny wjazd. Obok każdego z nich znajduje się pomieszczenie gospodarcze z kotłownią. Dom oznaczony numerem 7 posiada garaż nadziemny z wjazdem bezpośrednio od strony ulicy.

Jednym z atutów nieruchomości jest jej lokalizacja. Domy znajdą się w cichej i spokojnej okolicy - w ich bliskim sąsiedztwie znajdują się apteka oraz poczta, słynny w Białymstoku bazar, przedszkole oraz szkoła podstawowa. Nieco dalej znajduje się dyskont spożywczy. Na osiedlu Nowe Miasto nie brakuje też mniejszych sklepików, w których można zrobić drobne, codzienne zakupy. A w wolnej chwili warto jest wybrać się całą rodziną na spacer do Lasu Zwierzynieckiego by odpocząć i miło spędzić czas w otoczeniu przyrody.


Termin zakończenia realizacji inwestycji:
II kwartał 2021 r.

Zapraszamy na prezentację :)
Szczegóły oferty

Cena980 000 PLN

RynekPierwotny

MateriałPustak

Rok budowy2020

Liczba pięter2

Liczba pokoi5

Stan budynkuStan deweloperski

Typ domuSzeregowy