DOM
na
SPRZEDAŻ
1 750 000 PLN
0 /m2
LASKOWSZCZYZNA
Opis
*** IDEALNA INWESTYCJA *** POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ- POD WYNAJEM LUB PO PROSTU DLA RODZINY***

Niezmiernie miło jest nam zaprosić Państwa na prezentację wolnostojącego domu. Jest położony w bardzo komfortowej lokalizacji, zarówno pod kątem kameralności jak i łatwości dojazdu do Centrum i innych części miasta, a także dostępu do terenów zielonych.

Ogólna charakterystyka budynku – tradycyjna, elegancka bryła, a w środku gustowne wnętrza. Dom wybudowany w 1995r., a przebudowany w 2015r. Murowany, z góry drewniany, ocieplony styropianem oraz oszalowany 2 cm deską dębową. Poddasze ocieplone dodatkowo pianką prasowaną. Smaczkiem tego domu są podłogi drewniane z grubych, 4 centymetrowych desek o szerokości od 35 cm do 50 cm, o długości 4 m, z francuskiego dębu, które nadają tonu aranżacji wnętrza. Do tego również stolarka okienna wykonana na zamówienie, wyposażona w najwyższej klasy okucia. Podłogi ocieplone 10 cm styropianem, ogrzewane, na parterze wykończone płytkami marmurowymi i wspomnianą już deską dębową.

Dom jest wyposażony w instalację elektryczną do zarządzania systemem, który pozwala na sterowanie między innymi, oświetleniem, ogrzewaniem, alarmem, monitoringiem, oraz bardzo zaawansowanym video domofonem. W całym domu jest wiele autorskich rozwiązań właściciela zwiększających komfort oraz funkcjonalność wnętrz.

Do wykończenia łazienki jest przygotowany marmur Calacata, gotowy do montażu. Do kuchni za to zakupione jest wyposażenie AGD, z firmy SMEG i MIELE ( piekarnik, pralka, suszarka, płyta gazowa, duża lodówko- zamrażarka, ekspres do kawy).

Przy domu jest obszerny garaż, z bezpośrednim wejściem do pomieszczenia gospodarczego z którego prowadzi wejście do kuchni. W dużej kuchni jest wyjście na taras i ogród oraz zejście do piwniczki na wino, a także przejście do salonu. Układ pomieszczeń jest przemyślany i bardzo funkcjonalny. Na piętrze mamy sypialnię z garderoba oraz łazienką, a także dwa inne pokoje. W jednym z nich idealne miejsce na gabinet lub domowe biuro z przeszklonym tarasem. Wyżej poddasze użytkowe z małą łazienką. Przestrzeń idealna do aranżacji na różne formy wypoczynku.

Nieruchomość zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Poza faktem bezpiecznej okolicy dodatkowo budynek ma rozprowadzoną instalację alarmową .

WYŁĄCZNIE W DOBRYM DOMU. UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ NA ŻYWO. ZDECYDOWANIE POLECAMY!
Szczegóły oferty

Cena1 750 000 PLN

RynekWtórny

Typ domuWolnostojący