MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
325 000 PLN
6 500 PLN/m2
SUWAŁKI
Opis
*** MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA *** SUWALKI *** DOBRA LOKALIZACJA *** 6900 ZL/ 1 M 2 *** MIESZKANIE NIE WYMAGAJACE REMONTU *** UMEBLOWANE MIESZKANIE ***

Prezentujemy mieszkanie ulokowane na ósmym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, korytarza, łazienki z WC oraz balkonu. Przynależy do niego piwnica. Jest winda.

Nieruchomość jest w pełni umeblowana. W kuchni znajdują się meble w zabudowie, lodówka, kuchenka i blat. Ściany są wyłożone glazurą, panelami, a wyjście w kształcie szerokiego łuku cegłami. Podłoga w kuchni, łazience oraz korytarzu to terakota, natomiast w pokojach położony jest parkiet. Korytarz wyposażony jest w dużą szafę z lustrami, na przesuwanych drzwiach. Łazienka wyposażona w wannę, toaletę, pralkę i lustro. Meble, które znajdują się w pokojach są nowoczesne, eleganckie i pasujące do siebie. Z dużego pokoju jest wyjście na dosyć duży balkon, który ma nowa posadzkę i elewacje- w zeszłym roku blok był ocieplony i odnawiany z zewnątrz.
Z balkonu i okien salonowych jest piękny widok- szkoła, przedszkole, boisko szkolne, plac zabaw oraz inne zabudowania w okolicy otoczone zielenią. Odległość tych obiektów jest na tyle komfortowa, ze nie słychać żadnych hałasów. W bliskim sąsiedztwie odnajdziemy również sklepy, przychodnie, bank, szpital, żłobek i wiele innych.

Już dziś umów się na bezpłatną prezentacje tego mieszkania!
To dziewicza oferta i dostępna tylko w dobrym domu!
Szczegóły oferty

Cena325 000 PLN

Powierzchnia50 m2

RynekPierwotny

Rodzaj budynkuBlok

Piętro8

Liczba pięter11

Liczba pokoi2

Typ kuchniOddzielna