Kariera

,,Inwestuj w siebie lub w nieruchomości” – Warren Buffet

W dobie szybko postępującej automatyzacji w całkiem niedalekiej przyszłości wg. różnych badań naukowych ok 50% miejsc pracy może zostać całkowicie zastąpiona przez samoczynne maszyny np. księgowa, agent biura podróży, operatorzy maszyn, magazynier, zegarmistrz, chirurg i wiele innych. Odpowiednie algorytmy są już opracowywane.

Najmniej zagrożone są te zawody, które trudno przenieść na algorytm i do wykonywania, których wymagana jest inteligencja emocjonalna, kreatywność i empatia.

Jeśli chcesz zadbać o swoją przyszłość już dziś zawalcz o miejsce w elitarnym zespole i bądź nie do zastąpienia !

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Doradcy ds. nieruchomości

Dla wybranych oferujemy…

  • Miejsce w zespole, gdzie każdy szanuje się wzajemnie i wspiera
  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Naukę prestiżowego zawodu od najlepszych na rynku Doradców ds. nieruchomości
  • Szkolenia przygotowujące do rozpoczęcia pracy oraz umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy
  • Cenną wiedzę na temat nieruchomości
  • Świadczenia pozapłacowe: laptop, telefon
  • Nagrody za wyniki

W zamian oczekujemy…

  • zaangażowania niezbędnego do realizacji zamierzeń
  • nieustępliwości i wytrwałości
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • zacięcia handlowca
  • chęci poszerzania swojej wiedzy z zakresu nieruchomości oraz technik sprzedażowych

Opis stanowiska…

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży, wynajmu nieruchomości
  • obsługa klientów chętnych na zakup, najem nieruchomości
  • prowadzenie negocjacji
  • kompletowanie dokumentów do transakcji
  • monitorowanie rynku nieruchomości

Zainteresowanych tą ofertą prosimy o przesyłanie CV, najlepiej ze zdjęciem, na adres mailowy:   praca@dobrydom-nieruchomosci.pl  z dopiskiem w tytule: DORADCA

Wyślij znajomemu